W VIPol nie prowadzimy tylko biznesu, dążymy do zmiany świata na lepsze. Nasze wartości i przekonania inspirują nas do pomocy społeczeństwu, a wsparcie dla dziecięcego klubu piłkarskiego K.S. Delta Warszawa jest naszym wkładem w zapewnienie pomyślnej przyszłości młodego pokolenia.

Widzimy w każdym młodym piłkarzu nie tylko przyszłego zawodowego sportowca, ale również potencjalnego lidera, który będzie mógł przyczynić się społeczeństwu. Pewność siebie, wytrwałość, praca zespołowa – wszystkie te cechy, które są kształtowane na boisku piłkarskim, będą im służyć w życiu, pomagając stać się wartościowymi i odpowiedzialnymi obywatelami.

Razem stawiamy sobie za cel nie tylko wygrywanie meczów, ale również wychowywanie pokolenia, które będzie zdolne do zmiany świata. W VIPol jesteśmy przekonani, że każdy mały krok pociąga za sobą wielkie zmiany, i jesteśmy dumni, że możemy być częścią tych zmian.

1955

Klub Sportowy Delta

Klub Sportowy Delta Warszawa funkcjonuje nad Jeziorkiem Czerniakowskim od 1955 roku.Piłka nożna jest obecna na tych terenach przynajmniej od lat dwudziestych.. Od samego początku zawodnicy rozgrywają swoje mecze w charakterystycznych żółto-czerwonych barwach, które zakładają aż do dziś.

1955
Klub Sportowy Delta
1970

Skąd w nazwie nowego klubu pojawił się człon "Delta"?

Związek Delty z Warszawskimi Zakładami Mechanicznymi był bardzosilny. Zakładom Mechanicznym przewodził Mielecki zakład „Delta”. Działacze warszawskiej WZM, aby zyskać sponsora i zjednoczyć decydentów w zakładzie, do nazwy klubu dołożyli człon „Delta”. Tym samym pełna nazwa klubu brzmiała – Warszawskie Zakłady Mechaniczne Delta Warszawa.

1970
Skąd w nazwie nowego klubu pojawił się człon "Delta"?
2001

Przełom XX i XXI wieku był gorącym czasem dla warszawskiego sportu

Kazimierz Wijata, stawiając dobro klubu ponad własne "ego", zainicjował zmiany we władzach klubu w 2001 roku, przyciągając profesjonalistów związanych zpiłką nożną , gotowych wyznaczyć nowe standardy i nie dopuścić do podzielenia losu wielu upadających, znanych marek piłkarskich

2001
Przełom XX i XXI wieku był gorącym czasem dla warszawskiego sportu
2023

Klub Delta dzisiaj

Nasz klub zyskuje coraz więcej rozgłosu, a sukcesy naszych wychowanków są coraz bardziej rozpoznawalne. Dzięki wysokiej jakości szkolenia wychowaliśmy tysiące chłopców, a kilkunastu z nich zostało profesjonalnymi piłkarzami. Robert Lewandowski nie jest jedynym zawodnikiem, którym możemy się pochwalić. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą naszych gwiazd na naszej stronie.

2023
Klub Delta dzisiaj